logo 
aktuality
nas klub
clenove náš klub
kalendar
panenka
vecer
deti
louceni
fotogalerie
partneři
archiv
odkazy
©Web Design by
Mgr. Monika Průchová Podporované děti


ZŠ Jiráskovy sady 2018
Předání tabletů dětem v ZŠ Jiráskovy sady
V únoru 2018 jsme se setkali v ZŠ Jiráskovy sady a předali jsme dva tablety dětem, kterým pomohou při výuce.
Emička 2017Emička.
Za podpory guvernéra Kiwanis International District Česká republika Ladislava Hrivka, který zakoupil cyklokočárek, jsme jej předali mamince. Nový kočárek usnadní život nejen malé Emičce, ale i její mamince, například při nákupech, ale i přisportování, protože před porodem bývala aktivní kickboxerkou.


Jakoubek 2017Jakoubek.
Je typický autista s epilepsií a mentální retardací. Již několikrát jsme mu zaplatili hipoterapii a nyní jsme po poradě s maminkou a paní učitelkou pořídili tablet. Ten pomůže ve výuce nejen jemu, ale i jeho spolužákům.


Maxík 2017Maxík.
narodil se předčasně ve 27 týdnu těhotenství, měřil 35 centimetrů a vážil 890g. Měl problémy s dýcháním a byl na plicní ventilaci. Mimi jiné neslyšel, tak má voperované kochleární implantáty, díky kterým už začíná vnímat a rozpoznávat zvuky. S maminkou cvičil a cvičí Vojtovku a chodí na hipoterapii. Neurolog mu diagnostikoval dětskou mozkovou obrnu. Maxíkovi jsmer přispěli na speciální vystýlky a doplňky kočárku.


Vánoční nadílkaVánoční nadílka.
Vánoční nadílka v Azylovém domě v Příbrami. Každý rok přispíváme na vánoční dárky dětem, které nalezly spolu s maminkami přechodný domov v Azylovém domě v Příbrami. Dárky jsou předávány na vánoční besídce. Na základě potřeb klientů a přání dětí je vybírají pracovnice Azylového domu.


  Kontakt:
  Kiwanis klub Příbram           Družstevní 277
  Příbram V
  261 01

  kiwanis.pribram@seznam.cz
  http://www.kiwanispb.eu      

  IČ: 69766711
  DIČ: CZ69766711

  Bankovní spojení:  
  107-9240230287/0100

kkk
 
  Kontaktujte nás